Care Doriţi.

Vino cu o sugestie si noi o vom lua in calcul daca merita!
User avatar
[VIP]Ştefan
Posts: 508

Care Doriţi.

Post by [VIP]Ştefan » Wed Dec 07, 2016 9:53 am

Bună ziua am venit şi eu cu o propunere destul de bună, părerea mea.
Propun ca să fie implantat Inventarul cu 4 pagini.
Motivul, mai mult spaţiu de depozitat, nu mai stai mereu cu depozitul deschis.

Eu ca VIP dacă stau cu modurile pe mine şi imi dau lv 1 şi mă trage unu copil mic sau imi dă /dc şi pică modurile jos in loc să pice in inventar nu răspunde nimeni pentru ele.

Image

Un Alt Om
Posts: 45
Location: Esti parsiv si pervers pentru ca asa ai invatat in casa.

Re: Care Doriţi.

Post by Un Alt Om » Wed Dec 07, 2016 9:55 am

PRO! Eu vreau 10-15 sa fie, la fel si depozitul, pff peste tot numai inventare sa fie plina fereastra de inventare. Cata frunza, cata iarba, cate moduri, cate inventare. SLBZ.
Image
„Vor exista mereu oameni care te vor rani, asa ca trebuie sa iti pastrezi increderea si doar sa ai mai multa grija in cine ai incredere si a doua oara."
Jose Garcia Marquez

User avatar
[VIP]WaLLy
Posts: 109
Contact:

Re: Care Doriţi.

Post by [VIP]WaLLy » Wed Dec 07, 2016 12:11 pm

A mai fost propus de incă câteva persoane, NU mai face topicuri doar ca să-ţi vezi numele.
Image

"O să vă privesc zâmbind în fiecare zi, promit că o să vă ignor şi n`o să mă agit şi`n încet încerc să mă deprind de toate stările care m`au consacrat în timp".

Dvorakk

User avatar
[Diva]Diabla
Posts: 8263
Contact:

Re: Care Doriţi.

Post by [Diva]Diabla » Wed Dec 07, 2016 2:34 pm

proo

User avatar
[VIP]Ştefan
Posts: 508

Re: Care Doriţi.

Post by [VIP]Ştefan » Wed Dec 07, 2016 8:55 pm

[VIP]WaLLy wrote:A mai fost propus de incă câteva persoane, NU mai face topicuri doar ca să-ţi vezi numele.
Stai calm fiule, nu fac acest topic ca să imi văd eu numele , tu comentezi la fiecare subiect ca să iţi araţi şi tu poza de avatar, ce să faci.

User avatar
[GM]Lexx
Posts: 5875
Location: ▶ YouTube: Lexx Gaming
Contact:

Re: Care Doriţi.

Post by [GM]Lexx » Wed Dec 07, 2016 10:24 pm

Am pățit... de atunci numai tin inventarul full pe VIP...

So... PRO!
Image

CONTACT:
▶ Pe joc: [GM]Lexx / [Dn]Lexx / Lexx
▶ Discord: Lexx#7523
▶ Youtube: http://www.youtube.com/LexxGaming
▶ Facebook: https://www.facebook.com/lexx.gaming.75
▶ Server de Discord: https://dsc.gg/metin2steel


Image

User avatar
[VIP]WaLLy
Posts: 109
Contact:

Re: Care Doriţi.

Post by [VIP]WaLLy » Thu Dec 08, 2016 2:13 pm

[VIP]Ştefan wrote:
[VIP]WaLLy wrote:A mai fost propus de incă câteva persoane, NU mai face topicuri doar ca să-ţi vezi numele.
Stai calm fiule, nu fac acest topic ca să imi văd eu numele , tu comentezi la fiecare subiect ca să iţi araţi şi tu poza de avatar, ce să faci.
GayForce, iar ai prins curaj? Topicul e exact ca tine, un xerox ieftin, faza cu "fiule" aşa amuzantă, păcat că n`am dat din cur mai repede că`mi spuneai : tată.
Image

"O să vă privesc zâmbind în fiecare zi, promit că o să vă ignor şi n`o să mă agit şi`n încet încerc să mă deprind de toate stările care m`au consacrat în timp".

Dvorakk

Un Alt Om
Posts: 45
Location: Esti parsiv si pervers pentru ca asa ai invatat in casa.

Re: Care Doriţi.

Post by Un Alt Om » Thu Dec 08, 2016 3:49 pm

[VIP]WaLLy wrote:
[VIP]Ştefan wrote:
[VIP]WaLLy wrote:A mai fost propus de incă câteva persoane, NU mai face topicuri doar ca să-ţi vezi numele.
Stai calm fiule, nu fac acest topic ca să imi văd eu numele , tu comentezi la fiecare subiect ca să iţi araţi şi tu poza de avatar, ce să faci.
GayForce, iar ai prins curaj? Topicul e exact ca tine, un xerox ieftin, faza cu "fiule" aşa amuzantă, păcat că n`am dat din cur mai repede că`mi spuneai : tată.
Singurul lucru care e amuzant de aici esti tu, cum mama dracu poti sa spui asa ceva " păcat că n`am dat din cur mai repede că`mi spuneai : tată. ". Bai prostule, bai zmecleule, ai si 20 de ani sau cat oi avea, cum poti sa spui ca ii erai tu tata lu ala cand de fapt tu esti vai de capul tau, esti doar un muc. Ai dat si tu odata la buci si acum te umflii pe aici. Ce dracu e ma textele astea de "baieti duri" pe voi sa moara mama ca smecherii nu se joaca metin. Ce dracu o arzi in figurile astea ca sa moara ma-ta vorbesti de chestii d-astea de parca tu iti dai seama cine esti tu in real? Sa imi bag **** ai Logan esti prost? Ba handicapatule, ba copil retardat, ti-a dat tactu' saracia aia de Logan si te crezi "barbat". Ai dat odata la buci, ai platit o prostituata si ti s-a urcat la cap ca f** tu ca faci tu. Ce gura ma-tii dadeai tu mai tare din cur ma rablagitule? Cand iesi afara si treci pe langa o gasca de baieti lasi capu in pamant si te rogi sa nu se lege aia de tine. Daca te scuipa unu in ochi pe strada ce faci ma? Faci pe m***i ma-tii ca esti terminat. Cu masina aia in p*** mea imi era rusine sa ma duc sa ma intalnesc cu una. Vai de capul tau ba ratatule. Ti-am mai zis si iti mai zic. Vezi in m*** ma-tii ca pana sa te injur eu prima data nu te stia nimeni. Ai dracu imputitii dracu, uratii dracu care sunteti. In afara de metin si laba nu stii ma ratatule. Si singurul xerox e topicul tau cu seturi nemod. Cat ai lins in cur la Disayer sa ti-l puna sus?
Image
„Vor exista mereu oameni care te vor rani, asa ca trebuie sa iti pastrezi increderea si doar sa ai mai multa grija in cine ai incredere si a doua oara."
Jose Garcia Marquez

User avatar
[VIP]WaLLy
Posts: 109
Contact:

Re: Care Doriţi.

Post by [VIP]WaLLy » Thu Dec 08, 2016 4:52 pm


Atât am să-ţi spun, prinţeso: ai demonstrat de fiecare dată, eşti lingător de anusuri, iar despre topic, nu, nu m`am rugat de nimeni să`l fixeze, aşa a fost să fie, lasă arfele ăstea de târfă virgină, eşti moale la şezut, iar spre încheiere îţi urez să`mi bei copiii, zdreanţo. Găscă de băieti, cap jos? Iar îţi povesteşti traumele?
Image

"O să vă privesc zâmbind în fiecare zi, promit că o să vă ignor şi n`o să mă agit şi`n încet încerc să mă deprind de toate stările care m`au consacrat în timp".

Dvorakk

User avatar
[VIP]Ştefan
Posts: 508

Re: Care Doriţi.

Post by [VIP]Ştefan » Thu Dec 08, 2016 11:11 pm

[VIP]WaLLy wrote:
[VIP]Ştefan wrote:
[VIP]WaLLy wrote:A mai fost propus de incă câteva persoane, NU mai face topicuri doar ca să-ţi vezi numele.
Stai calm fiule, nu fac acest topic ca să imi văd eu numele , tu comentezi la fiecare subiect ca să iţi araţi şi tu poza de avatar, ce să faci.
GayForce, iar ai prins curaj? Topicul e exact ca tine, un xerox ieftin, faza cu "fiule" aşa amuzantă, păcat că n`am dat din cur mai repede că`mi spuneai : tată.
Păcat de tine ce să spun, proastă .... o fost la curu maică-tii, şi sincer nu ai tu faţă de mama nici măcar nu s-ar uita la un sărac ca tine care cerşeşte atenţie, nu am făcut acest topic să araţi că ştii şi tu să laşi un comentariu, mă ... pe tine până la urmă nu imi pasă ceea ce o să spui tu.
Cum am mai spus, nu ai tu faţă de mama, eşti doar unu mucos care ştie să se laude cu o labă făcută pe zi, te salut din mers.
Şi când o să mă cheme "GayForce" atunci să imi spui aşa până atunci, su***-mi ....
Ca să ştii şi tu, mă cheamă Ştefan.

Locked

Return to “Sugestii si Sfaturi - Suggestions and Advices”