Care Doriţi.

Vino cu o sugestie si noi o vom lua in calcul daca merita!
User avatar
[VIP]WaLLy
Posts: 109
Contact:

Re: Care Doriţi.

Post by [VIP]WaLLy » Fri Dec 09, 2016 3:07 pm

Ce rău eşti, bea`mi`ai copiii, normal nimeni n-are faţă de mă-ta, nimeni nu vrea femeie de moravuri uşoară, cu mustaţă, ştirbă, beţivă şi cu mai mult păr pe spate decât Yeti. Hai ia`mi`o`n gură, slugă.
Image

"O să vă privesc zâmbind în fiecare zi, promit că o să vă ignor şi n`o să mă agit şi`n încet încerc să mă deprind de toate stările care m`au consacrat în timp".

Dvorakk

User avatar
[VIP]Ştefan
Posts: 508

Re: Care Doriţi.

Post by [VIP]Ştefan » Fri Dec 09, 2016 6:57 pm

[VIP]WaLLy wrote:Ce rău eşti, bea`mi`ai copiii, normal nimeni n-are faţă de mă-ta, nimeni nu vrea femeie de moravuri uşoară, cu mustaţă, ştirbă, beţivă şi cu mai mult păr pe spate decât Yeti. Hai ia`mi`o`n gură, slugă.
Ai uitat mă 'bos' care este sluga dintre noi doi.
Ai uitat că tu ai fost sluga prin mapa 1 astăzi, te lauzi şi tu fără să ştii cum te cheamă.

User avatar
[VIP]WaLLy
Posts: 109
Contact:

Re: Care Doriţi.

Post by [VIP]WaLLy » Sat Dec 10, 2016 1:36 am

[VIP]Ştefan wrote:
[VIP]WaLLy wrote:Ce rău eşti, bea`mi`ai copiii, normal nimeni n-are faţă de mă-ta, nimeni nu vrea femeie de moravuri uşoară, cu mustaţă, ştirbă, beţivă şi cu mai mult păr pe spate decât Yeti. Hai ia`mi`o`n gură, slugă.
Ai uitat mă 'bos' care este sluga dintre noi doi.
Ai uitat că tu ai fost sluga prin mapa 1 astăzi, te lauzi şi tu fără să ştii cum te cheamă.
Stăteai şaman leac, dar rupeai şi inv`ul(comanda de vip), oare cine a fost?:)))
Image

"O să vă privesc zâmbind în fiecare zi, promit că o să vă ignor şi n`o să mă agit şi`n încet încerc să mă deprind de toate stările care m`au consacrat în timp".

Dvorakk

User avatar
[VIP]Ştefan
Posts: 508

Re: Care Doriţi.

Post by [VIP]Ştefan » Sat Dec 10, 2016 10:40 am

[VIP]WaLLy wrote:
[VIP]Ştefan wrote:
[VIP]WaLLy wrote:Ce rău eşti, bea`mi`ai copiii, normal nimeni n-are faţă de mă-ta, nimeni nu vrea femeie de moravuri uşoară, cu mustaţă, ştirbă, beţivă şi cu mai mult păr pe spate decât Yeti. Hai ia`mi`o`n gură, slugă.
Ai uitat mă 'bos' care este sluga dintre noi doi.
Ai uitat că tu ai fost sluga prin mapa 1 astăzi, te lauzi şi tu fără să ştii cum te cheamă.
Stăteai şaman leac, dar rupeai şi inv`ul(comanda de vip), oare cine a fost?:)))
Eşti un oftica şi aşa o să rămâi toată viaţa ta, o să ajungi să speli jenţi la maşini cu limba.

User avatar
[VIP]WaLLy
Posts: 109
Contact:

Re: Care Doriţi.

Post by [VIP]WaLLy » Sat Dec 10, 2016 12:19 pm

Am căutat în dex, n`am găsit termenul de : "jenţi", îmi explici ce înseamnă?
Image

"O să vă privesc zâmbind în fiecare zi, promit că o să vă ignor şi n`o să mă agit şi`n încet încerc să mă deprind de toate stările care m`au consacrat în timp".

Dvorakk

User avatar
[VIP]Oana
Posts: 56
Location: Baia Mare.

Re: Care Doriţi.

Post by [VIP]Oana » Sat Dec 10, 2016 12:28 pm

Păcat de tine ce să spun, proastă .... o fost la curu maică-tii, şi sincer nu ai tu faţă de mama nici măcar nu s-ar uita la un sărac ca tine care cerşeşte atenţie, nu am făcut acest topic să araţi că ştii şi tu să laşi un comentariu, mă ... pe tine până la urmă nu imi pasă ceea ce o să spui tu.
Cum am mai spus, nu ai tu faţă de mama, eşti doar unu mucos care ştie să se laude cu o labă făcută pe zi, te salut din mers.
Şi când o să mă cheme "GayForce" atunci să imi spui aşa până atunci, su***-mi ....
Ca să ştii şi tu, mă cheamă Ştefan.
Ai uitat mă 'bos' care este sluga dintre noi doi.
Ai uitat că tu ai fost sluga prin mapa 1 astăzi, te lauzi şi tu fără să ştii cum te cheamă.
Eşti un oftica şi aşa o să rămâi toată viaţa ta, o să ajungi să speli jenţi la maşini cu limba.
Singurul lucru care e amuzant de aici esti tu...cand de fapt tu esti vai de capul tau, esti doar un muc. Ai dat si tu odata la buci si acum te umflii pe aici. Ce dracu e ma textele astea de "baieti duri" pe voi sa moara mama ca smecherii nu se joaca metin. Ce dracu o arzi in figurile astea ca sa moara ma-ta vorbesti de chestii d-astea de parca tu iti dai seama cine esti tu in real? Sa imi bag **** ai Logan esti prost? Ba handicapatule, ba copil retardat, ti-a dat tactu' saracia aia de Logan si te crezi "barbat". Ai dat odata la buci, ai platit o prostituata si ti s-a urcat la cap ca f** tu ca faci tu. Ce gura ma-tii dadeai tu mai tare din cur ma rablagitule? Cand iesi afara si treci pe langa o gasca de baieti lasi capu in pamant si te rogi sa nu se lege aia de tine. Daca te scuipa unu in ochi pe strada ce faci ma? Faci pe m***i ma-tii ca esti terminat. Cu masina aia in p*** mea imi era rusine sa ma duc sa ma intalnesc cu una. Vai de capul tau ba ratatule. Ti-am mai zis si iti mai zic. Vezi in m*** ma-tii ca pana sa te injur eu prima data nu te stia nimeni.
ce terminaţi sunteţi, să mor eu
şi sincer, singurul lucru care e amuzant aici sunteţi voi doi, unu mai prost ca altu'. :lol:
Image
Image

Un Alt Om
Posts: 45
Location: Esti parsiv si pervers pentru ca asa ai invatat in casa.

Re: Care Doriţi.

Post by Un Alt Om » Sat Dec 10, 2016 2:29 pm

Hai ma nebuno Image ?
Image
„Vor exista mereu oameni care te vor rani, asa ca trebuie sa iti pastrezi increderea si doar sa ai mai multa grija in cine ai incredere si a doua oara."
Jose Garcia Marquez

User avatar
Mikachu
Posts: 140

Re: Care Doriţi.

Post by Mikachu » Sun Dec 11, 2016 3:27 pm

[VIP]Oana wrote:
ce terminaţi sunteţi, să mor eu
şi sincer, singurul lucru care e amuzant aici sunteţi voi doi, unu mai prost ca altu'. :lol:
ai vb ma...?
→ untouchable ←

User avatar
[VIP]Oana
Posts: 56
Location: Baia Mare.

Re: Care Doriţi.

Post by [VIP]Oana » Sun Dec 11, 2016 6:39 pm

Mikachu wrote:
[VIP]Oana wrote:
ce terminaţi sunteţi, să mor eu
şi sincer, singurul lucru care e amuzant aici sunteţi voi doi, unu mai prost ca altu'. :lol:
ai vb ma...?
tacusi
Image
Image

User avatar
[VIP]Ale
Posts: 173
Location: Wien

Re: Care Doriţi.

Post by [VIP]Ale » Mon Dec 12, 2016 3:28 am

Io NU am itm :lol:, dar mna, sa nu fiu rea si aici cu tine ai PRO :)) nu e rea ideea e buna pentru cei cu dita itml la ei :lol: :lol:
Image

Locked

Return to “Sugestii si Sfaturi - Suggestions and Advices”