[MISS]Lorena

Toate topicurile inchise se afla aici !
User avatar
Rosky
Posts: 46

[MISS]Lorena

Post by Rosky » Tue Aug 29, 2017 5:42 pm

► Numele tău de caracter: Rosky
► Nume vinovat : [MISS]Lorena
► Motivul reclamaţiei: Incompetența de a desfășura un event. Incapabilitatea de a numara niste reclame. Am fost anuntat castigator la evenimentul cu reclame, locul 3. Am stabilit niste afaceri pe premiul impus, in care am fost anuntat castigator ca sa ma trezesc dupa cateva ore cu un mesaj pe metin de la Lorena in care imi zice ca nu mai sunt castigator. Vreau sa fiu si eu lamurit cu toata treaba asta. Odata adaugi reguli noi la sfarsitul evenimentului. Odata anunta ca am fost castigator, apoi imi da mesaj pe server ca nu mai sunt.. Ce e asta? Asta face un membru staff? Nu esti in stare sa numeri niste reclame? Cine te-a grabit sa anunti castigatorii atat de devreme? [ADM]Who a spus ca vor fi anuntati abia pe 29 seara, de ce i-ai anuntat mai repede? Ai vrut doar sa dai sperante false oamenilor? Urat din partea ta. Dupa parerea mea, cu acest eveniment ai facut doar inca cativa oameni sa se lase de serverul asta, nu sa se apuce. Faza cu internetul care mi-ai spus-o pe server e expirata. Nu are nicio treaba internetul cu numaratul.
Vreau răspuns la acest topic de la Who, si nu vreau închiderea lui de către nimeni decat de catre [ADM] căci el a aprobat desfăsurarea lui.
Multumesc pentru intelegere!
► Dovada : - http://imgur.com/6CFKLy8
- viewtopic.php?f=31&t=23439
Last edited by Rosky on Tue Aug 29, 2017 8:20 pm, edited 4 times in total.

Vali2
Posts: 42

Re: [MISS]Lorena

Post by Vali2 » Tue Aug 29, 2017 6:08 pm

asta se numeste favorizare, ce vina avem noi ca n a avut internet? cine l a pus sa le puna in ultima clipa?
Last edited by [SGA]Ronak on Tue Aug 29, 2017 6:12 pm, edited 1 time in total.
Reason: nu ai ce căuta aici, warn.

User avatar
Rosky
Posts: 46

Re: [MISS]Lorena

Post by Rosky » Tue Aug 29, 2017 6:25 pm

Vali2 wrote:asta se numeste favorizare, ce vina avem noi ca n a avut internet? cine l a pus sa le puna in ultima clipa?

Da. De abia astept sa intre Who sa vada cu ce se ocupa Lorena. Patetic.

User avatar
[MOD]Lorena
Posts: 6718
Location: Leona♕❤⚘❤

Re: [MISS]Lorena

Post by [MOD]Lorena » Tue Aug 29, 2017 8:08 pm

deci mie astazi nu mi s-au incarcat toate pozele de la lexx din cauza internetului si le-am reinumarat ca sa spun adevaratul castigator. Premiile nu le-am dat nu nimic doar am anuntat corect adevaratul castigator . Nu a fost favorizare, nu nimic daca era favorizare, nu mai reinumarar si lasam asa greseala, dar eu am reparat-o inainte sa se dea premiul aiurea , astept raspunsul lui who.
Image
"Şi nu mă las până nu-mi pun numele-n lumină
şi nu-i departe ziua-n care am să-ţi devin regină"
♥♥ El amor no se compra❤ se gana! ♥♥
Image
Image

User avatar
Rosky
Posts: 46

Re: [MISS]Lorena

Post by Rosky » Tue Aug 29, 2017 8:11 pm

[MISS]Lorena wrote:deci mie astazi nu mi s-au incarcat toate pozele de la lexx din cauza internetului si le-am reinumarat ca sa spun adevaratul castigator. Premiile nu le-am dat nu nimic doar am anuntat cotrect adevaratul castigator astept raspunsul lui who.

Deci, sa inteleg ca tu ai vazut pozele, dar nu se incarcau. Totusi ti-ai permis sa ma anunti castigator chiar daca pozele alea nu ti se incarcau. Ai vazut ca omul mai are postari, ai stiut ca ai probleme cu internetul.. Dar ce ai zis? Ma doare-n cot, anunt castigatorul sa termin odata..Nu te-ai gandit sa mai astepti? Foarte urat. Bravo fetita!

User avatar
[MOD]Lorena
Posts: 6718
Location: Leona♕❤⚘❤

Re: [MISS]Lorena

Post by [MOD]Lorena » Tue Aug 29, 2017 8:14 pm

repet,nu le-am vazut deoarece nu se incarcau. Mi-a dat el pm si mi-a spus ca nu e bine si le-am reinumarat.
Image
"Şi nu mă las până nu-mi pun numele-n lumină
şi nu-i departe ziua-n care am să-ţi devin regină"
♥♥ El amor no se compra❤ se gana! ♥♥
Image
Image

User avatar
Rosky
Posts: 46

Re: [MISS]Lorena

Post by Rosky » Tue Aug 29, 2017 8:17 pm

[MISS]Lorena wrote:repet,nu le-am vazut deoarece nu se incarcau. Mi-a dat el pm si mi-a spus ca nu e bine si le-am reinumarat.

O sa vedem ce parere are si Who.

User avatar
oSurv1vaL
Posts: 246

Re: [MISS]Lorena

Post by oSurv1vaL » Tue Aug 29, 2017 8:34 pm

40+70 = 100 8-)
Warn Lorena
Image

User avatar
Rosky
Posts: 46

Re: [MISS]Lorena

Post by Rosky » Tue Aug 29, 2017 8:37 pm

oSurv1vaL wrote:40+70 = 100 8-)

Exact!

[VIP]Admir
Posts: 2298

Re: [MISS]Lorena

Post by [VIP]Admir » Tue Aug 29, 2017 8:39 pm

Scuzati-ma dar n-am putut sa ma abtin, ce plm inseamna " reinumarat " ? :lol: :lol:
Warn Lorena

Locked

Return to “Cazuri rezolvate raport Staff”