PT toti modati !!!!!!

Aici poti face urmatoarele:
-Sa te descri..
-Sa iti cauti jumatatea...
-Sa deschizi subiecte despre ce doresti inafara de
*Reclama,comert intre servere sau sa aduci jigniri unui jucator..
Nerespectarea conditiilor duce la T/C + cos gunoi !
[VIP]tbcck
Posts: 20
Location: Bucuresti

PT toti modati !!!!!!

Post by [VIP]tbcck » Fri Sep 05, 2014 5:26 am

Am ales sa fac acest topic pt toti modati vreau doar sa profitati de modurile voastre pt a ajuta din cand in cand si playeri noi ,sau cei cu lv mic, sau macar daca nu doriti sa faceti asta nu ai mai omorati atat ganditiva decat ca poate candva ati fost ca ei si venea unu care avea un mod si va tinea numai pe jos ati ajuns exact ca cei pe care candva ai injurati si ai urati daca detineti moduri nu trebuie sa omorati tot ce misca puteti folosi modurile si intrun fel bun si constructiv si inca un lucru haideti sa facem alta map pt neghotul intre itm sa lasam o-data map 1 red la playeri ca acolo ori ce player iese spre mag general fierar etc scurt moare ganditiva ca acei playeri nu au cum sa se dezvolte map 1 blu la fel langa fierar mag general full de modati uitativa la playeri din cerc ca pt uni sv se rezuma la acel cerc haideti sa schimbam asta si sa facem un bine si pt ei :( :| PS: Propuneti si voi o map pt neghotul care se face in MAP 1 Red
Attachments
mmasi.jpg
mmasi.jpg (93.11 KiB) Viewed 5452 times
Last edited by [VIP]tbcck on Wed Sep 10, 2014 6:51 am, edited 1 time in total.
„In viata nu e suficient ca ai ales drumul cel bun. Daca nu mergi repede inainte, te calca in picioare cei care vin din urma.“

xRockBoy
Posts: 107

Re: PT toti modati !!!!!!

Post by xRockBoy » Fri Sep 05, 2014 11:40 am

Propunerea cu "neghotul" a mai fost si nu s-a rezolvat nimic.
Ce animal crezi ca ar renunta la distractia lui de zi cu zi (sa omoare tot ce poate) pentru ca ai zis tu asta sau pentru binele serverului? (daca va ganditi ca si eu fac asta . . eu nu mai joc :lol: ). Sa zicem ca cei modati ii "ajuta" dar dupa se invata si stau 24/24 pe capul playerului respectiv ca "uite ala ma bate, uite ala ma injura, da-mi un item, ce face aia, cum se face aia. . etc".
Image

User avatar
AndyPsk
Posts: 66

Re: PT toti modati !!!!!!

Post by AndyPsk » Fri Sep 05, 2014 1:10 pm

Ba are dreptate sa facem un loc unde sa fim toti modatii undeva gen Blazin acolo nu e lag si sa ii lasam pe cei noi in Map 1 sa faca comert si restu.Stiu cum e dar na zii si tu asata la butu de VIP Addi ala ce prinde da ca esti nou ca esti modat ca e masa ca te tacsu da.Stiu cum e mai acum 1 an eram la fel.
Haideti sa vorbim unii cu alti si sa ne vedem intr-o mapa unde sa fie doa modati.
Ai grija frate viata te ia in grija dar nu si in spate !!!
Image
Image

fuzion2
Posts: 3

Re: PT toti modati !!!!!!

Post by fuzion2 » Tue Sep 09, 2014 11:48 pm

Da,ar fii super bine pentru ca in mp1 red este foarte mare lag si cum a spus sii Andy terminatul de [VIP]Addi omoara orice prinde! Si dupa daca ii spui ceva incepe sa te injure!
Ar fii bine daca ar face o mapa numai pentru MODATI!

[VIP]tbcck
Posts: 20
Location: Bucuresti

Re: PT toti modati !!!!!!

Post by [VIP]tbcck » Wed Sep 10, 2014 7:04 am

Ca o continuare a topicului: ce pretenti sa mai avem la alti playeri daca pana si [VIP] are grad CRUD, cand lam intrebat ca dc [VIP] cu grad negativ mia raspuns simplu : CE ARE? eu unul consider ca nu e tocmai ok ca cel ce ar trebui sa fie un exemplu sa stea atat de linistit cu grad CRUD deasupra capului parerea mea,acum voi ce spuneti ?
mmasi.jpg
mmasi.jpg (93.11 KiB) Viewed 5452 times
0909_161639.jpg
[VIP]T3yo no coment...
0909_161639.jpg (171.3 KiB) Viewed 5452 times
„In viata nu e suficient ca ai ales drumul cel bun. Daca nu mergi repede inainte, te calca in picioare cei care vin din urma.“

Zeus
Posts: 17

Re: PT toti modati !!!!!!

Post by Zeus » Sat Sep 13, 2014 10:45 am

ar trebui sa se faca o mapa numa pentru negocieri si din punctul meu de vedere ca adm sa interzica la vip sa nu aiba voie sa daie in playeri

nebunuldemine
Posts: 4

Re: PT toti modati !!!!!!

Post by nebunuldemine » Mon Sep 15, 2014 10:52 pm

Este geniala ideea sunt PRO.

[VIP]SMOKE
Posts: 90

Re: PT toti modati !!!!!!

Post by [VIP]SMOKE » Tue Sep 16, 2014 9:07 pm

E server pvp varule .

[VIP]tbcck
Posts: 20
Location: Bucuresti

Re: PT toti modati !!!!!!

Post by [VIP]tbcck » Thu Sep 18, 2014 5:19 am

[VIP]SMOKE intradevar e sv PVP dar hai sa fim putin mai umani si sai intelegem si pe cei fara moduri sau noi veniti pe sv ca daca continuati pe ideea ca e PVP si hai sa omoram tot ce misca sar putea sa nu mai fie nici PVP nici PVM nici nimic hai sai intelegem o data pt tot deauna si sa incercam sa facem o map speciala pt neghot si Modati si acolo daca vine un nemod poti spune ca si-a cautato ...
Attachments
mmasi.jpg
mmasi.jpg (93.11 KiB) Viewed 5384 times
„In viata nu e suficient ca ai ales drumul cel bun. Daca nu mergi repede inainte, te calca in picioare cei care vin din urma.“

[[VIP]]T3yo
Posts: 5
Location: Oradea

Re: PT toti modati !!!!!!

Post by [[VIP]]T3yo » Thu Sep 18, 2014 12:59 pm

Cand o sa se schimbe regulamentul si acolo o sa apara ca un vip nu are voie sa dea in playerii atunci o sa respect aceea regula,pana atunci bat pe cine apuc.

P.S: Nu uita exista clasament pvp pe server.






A da, (edit) am uitat sa spun ca un player nemod daca are set univ bun sau 1 v 1 nu ia bataie de la un modat cu exceptia sura (AM) care il bate cu risipa ....
Image
Image
Image

Locked

Return to “Discutii Libere”