TREZITI-VA !!!

Intreaba-ne si noi iti vom raspunde in cel mai scurt timp posibil!
Impartaseste o problema cu noi pentru a incerca sa o rezolvam!
User avatar
[Dn]Liviu
Posts: 227
Location: Bistrița-Năsăud
Contact:

TREZITI-VA !!!

Post by [Dn]Liviu » Mon Apr 13, 2015 1:12 am

Am si eu o intrebare ... Ce ati facut mai , ce sa intamplat ? Nu am intrat de 2 luni pe Metin2Steel si cand am intrat am vazut o diferenta MAJORA , playeri putini , STAFF nou , Cei care aveau vechime au bann din cate am vazut SilenT , Bia etc ! Nu stiu ce sa intaplat dar Metin2Steel pe care il stiiam eu era mult mai populat si mai atractiv ! Toti pe care ii stiam eu s-au lasat , de la clientul V3 in coace .. se tot pierd playeri ! Stiu uni o sa spuna :" Daca nu iti place nu te juca" Dar din contra chiar imi placea sa dau waruri sa particip la evenimente sa fac comerturi etc si as vrea sa ma joc din nou ! Trebuie facut ceva , nu stiu ce dar , trebuie facut rapid acel ceva !~ Bafta !

User avatar
[VIP]Adinna
Posts: 5597
Location: » la dracu la Mereni
Contact:

Re: TREZITI-VA !!!

Post by [VIP]Adinna » Mon Apr 13, 2015 1:20 am

Ţi-am spus şi pe joc, sunt unele motive care nu prea trebuie ştiute de toţi, mna.
Iar legate de server în sine, din câte ştiu vor apărea foarte multe schimbări.. trebuie să aveţi şi voi răbdare..
Image

Doc
Posts: 11

Re: TREZITI-VA !!!

Post by Doc » Mon Apr 13, 2015 2:36 am

Mda:)) deja deveniti penibili cand tot ziceti sa avem putina rabdare cata drq de rabdare sa tot ai cand clientu nou e deja de 4 luni si ceva si nu este in stara sa puna niste evolutii sau acel ceva spectaculos de care vb, stiti foarte bine ca si dupa acest v5 s.a asteptat foarte mult si dupa parerea mea nu este nimic spectaculos la el asa cum ziceati tot voi.Ma intreb de ce nu s.au bagat prima data itm normale si sa fi asteptat dupa cele mod atata timp.Parca vad ca o sa fie 2 3 evo si mai pune ceva de fatada si gata este spectaculos.Ar trebui ca domnul Bogdan sa se mai ocupe si el putin de svr ca o sa ajunga ca multe alea svr sa se inchida si pacat de el ca era odata frumos.Sau daca pe el il intereseaza doar bani sa intre odata pe svr si sa zica VOI DOAR DONATI CA SUNTETI MAI PROSTI CA DE SVR NU SE MAI OCUPA NIMENI SI PE MINE MA INT. DOAR BANI si eu am sa ma las in sec2 sa nu mai stau sa tot asept dupa niste lucruri care o sa ma dejamageasca apoi...

rares111
Posts: 73

Re: TREZITI-VA !!!

Post by rares111 » Mon Apr 13, 2015 11:27 am

Ai dreptate Doc ! De ceva timp, ceva mai mult timp, ne tot promiteti evoluti si chestii noi ! Apoi cel putin eu, nu le vad ! Evolutiile noi, recuperarea parolei prin e-mail, bugurile astea cand s-or rezolva?
Sunt salahor pentru ce ador. Chiar de nu-i ușor - o să-mi iasă
Nu-i hocus pocus, e vorba de focus. Se vede din produs că-mi pasă. - Deliric

[VIP]Hades
Posts: 40

Re: TREZITI-VA !!!

Post by [VIP]Hades » Mon Apr 13, 2015 3:21 pm

Voi credeti ca e asa de usor sa le bage pe toate in 2 zile o sa bage lucruri noi dar asteptati
Image

Doc
Posts: 11

Re: TREZITI-VA !!!

Post by Doc » Mon Apr 13, 2015 4:49 pm

Hades tu de pe ce lumen vi boy?Care 2 zile ca sunt deja 4 luni de cand nu sa facut nimic la svr:))

User avatar
UpBaBY
Posts: 303
Location: Brasov
Contact:

Re: TREZITI-VA !!!

Post by UpBaBY » Mon Apr 13, 2015 6:58 pm

Adinna tu zici de 3 luni aceeasi chestie "VOR APAREA MULTE SCHIMBARI" ... dar inca nu s-a schimbat nimic :|
"Sunt multi in jurul tau care te fac sa te crezi tare
Tine minte ca o spun doar sa te sape in continuare
Ai produs niste bani, ai gasit drumul in viata
Le-ai spus ca ai si t***e cand suntem fata-n fata"

User avatar
[LADY]Bella
Posts: 1093
Location: Neverland Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ
Contact:

Re: TREZITI-VA !!!

Post by [LADY]Bella » Mon Apr 13, 2015 11:08 pm

UpBaBY wrote:Adinna tu zici de 3 luni aceeasi chestie "VOR APAREA MULTE SCHIMBARI" ... dar inca nu s-a schimbat nimic :|
ea nu are nici o vină la rândul ei a pus nişte întrebări şi a primit acel răspuns, să se apuce ea să le facă nici dacă ar vrea nu poate .
Image - Răzv ♥
»»»Iubesc aproapele, da' nu-l iubesc prea tare.
Că-ntr-o zi mă va răni și-am auzit că doare .
[preluat de la Mădă Şmk ]

User avatar
WaLLy
Posts: 165

Re: TREZITI-VA !!!

Post by WaLLy » Tue Apr 14, 2015 5:21 pm

Dacă vrei să adaugi ceva intr`un SF te pricepi şi eşti pe treaba ta poţi schimba N`şpe mii de lucruri într`o singură zi, evoluţii, aspect, valori, foarte uşor se schimbă dacă ştii, până acum dau dreptate celor care spun asta: "METIN2STEEL ESTE DOAR PE DONAŢII ACUM"
Ăăăă, am făcut propriul "test" cont de player normal, am dat mesaj la tot staff`ul on cu o întrebare referitoare la joc, NICIUNUL nu a binevoit să răspunde, dar in schimb vorbeau "preasfinţiile" lor în map2, puţin cam tristuţă faza, au ajuns in staff, dar ştiu doar 4 comenzi ei : block_chat, /dc şi /warp , /tra
A, da, mai era ceva playerii s`au lăsat din multe motive, vine X "zeul" full mod şi bate un player nemod de lvl 40poate, nu e frumos aşa, favoritisme(nu dezvolt) playerii simplii au şanse cam infime să câştige atâta timp cât vipuleţii "aleg" pe cine vor şi pe cine nu în concursul O&X.
Vorbele mele sunt ca nişte arme , rup capete , ţine-te bine de bare , lovesc şi mai tare !

User avatar
UpBaBY
Posts: 303
Location: Brasov
Contact:

Re: TREZITI-VA !!!

Post by UpBaBY » Tue Apr 14, 2015 5:37 pm

CORECT !
"Sunt multi in jurul tau care te fac sa te crezi tare
Tine minte ca o spun doar sa te sape in continuare
Ai produs niste bani, ai gasit drumul in viata
Le-ai spus ca ai si t***e cand suntem fata-n fata"

Locked

Return to “Probleme si Intrebari - Problems and Questions”