Quest Staff online

Vino cu o sugestie si noi o vom lua in calcul daca merita!
User avatar
WaLLy
Posts: 165

Re: Quest Staff online

Post by WaLLy » Sat Feb 07, 2015 7:42 pm

Trei !!!! Trei , elefanţi se legănau pe o pânză de păianjen şi pt. că pânza nu s-a rupt au mai chemat un elefant.... :lol:
Vorbele mele sunt ca nişte arme , rup capete , ţine-te bine de bare , lovesc şi mai tare !

User avatar
WaLLy
Posts: 165

Re: Quest Staff online

Post by WaLLy » Sat Feb 07, 2015 7:44 pm

oSurv1vaL wrote:Daca nu ma cunosti mai bine taci , mai bine ti-ai vedea de jocu tau , nu am chef sa incep iara , doar pentru tine ;* . Cine ma cunoaste pe mine , ma cunoaste , si cand m-am suparat , pai frate ai face bine ,sa decolezi :*

Băi Brucee Lee , chill mă , mi s-a făcut frică eşti diabolic bă băiatule tu , mai dăi cu săpunul pe tine ocazional , să te văd ce poţi da din tine , inafară de mătreaţă şi miros !!!
P.S : ŞTII CUM SE BAGĂ OB`ul??? FOLOSEŞTI LADY?
Vorbele mele sunt ca nişte arme , rup capete , ţine-te bine de bare , lovesc şi mai tare !

[VIP]Paul™ ♥
Posts: 27

Re: Quest Staff online

Post by [VIP]Paul™ ♥ » Sat Feb 07, 2015 7:46 pm

4 elefanţi se legănau pe o pânză de păianjen , şi pentru că nu se rupea a mai chemat un elefant .. CINCI !!

User avatar
WaLLy
Posts: 165

Re: Quest Staff online

Post by WaLLy » Sat Feb 07, 2015 7:47 pm

Cinci !!!! Cinci elefanţi se legănau pe o pânză de păianjen şi pt că pânza nu s-a rupt au mai chemat un elefant !!!
Adinaaaaaa , cântă cu noi <3 !!!!
Vorbele mele sunt ca nişte arme , rup capete , ţine-te bine de bare , lovesc şi mai tare !

User avatar
oSurv1vaL
Posts: 246

Re: Quest Staff online

Post by oSurv1vaL » Sat Feb 07, 2015 7:50 pm

Ba , Pupincuristule , vai de cine te-o adus pe lume , un baaiat plin de paduchi si spume la gura de la atata lins , ai ajuns sa dai cu botu unde , puta ta inca nici nu o atins , si nici nu o va face ma virginel , ca esti atata de prost incat ti-o freci de zori , crezand ca iti va creste , mai usor tupeistule , ca esti doar un pusti , un papagal , ce o invatat sa tasteze pe un forum ;* ai prins si tu elan de la atata laba , si te crezi tare , mai du-te frate mai suge pe cineva intre picioare stiu ca iti place , stiu ca vrei , o.b e pentru tine , mai bine iti tai ce nai , sa iti faci ce vrei , sa o scoti in oras daca vrei sa vorbim lasa forumu da pm ;* , daca tot esti asa de dur , prichindel :">.
Image

User avatar
WaLLy
Posts: 165

Re: Quest Staff online

Post by WaLLy » Sat Feb 07, 2015 7:54 pm

Brucee Lee , uşor că`ţi iei tu zboru` de la atâta română , nu mai vorbii la adresa mea că la vârsta mea stau foarte bine din toate punctele de vedere , am dat băsini mai inteligente ca tine băi aţa organului ce eşti , virginel? Fie cum o iei tu , dar nu mi`o lua`n nume de rău , mai bine ia`mi`o in gură că tot te pricepi , tu fanu` domnişoarei şi incă 1.000 , eu`i prefer pe 10 ai mei.
aşa că prietene eu prefer să`mi fac singur şansele la cineva , nu să stau ca alţii şi nu`ţi dau nume că te jignesc , 999+1 pe o singură gaură , unde SCUIP EU , voi lingeţi !
Vorbele mele sunt ca nişte arme , rup capete , ţine-te bine de bare , lovesc şi mai tare !

[Lady]Bia

Re: Quest Staff online

Post by [Lady]Bia » Sat Feb 07, 2015 7:56 pm

Terminaţi cu chat-ul aici !
Cine mai postează altceva ce nu are legătură cu topicul are warn !

User avatar
oMirel
Posts: 83

Re: Quest Staff online

Post by oMirel » Sat Feb 07, 2015 8:02 pm

Sase !!! Sase elefanti , se leganau pe o panza de 'paiangan' si pentru ca nu se rupea , a mai venit un elefant !!!

P.S: pot sa iau si 10 warnuri ca tot pot sa fac alt cont .
Image

User avatar
WaLLy
Posts: 165

Re: Quest Staff online

Post by WaLLy » Sat Feb 07, 2015 8:07 pm

Şapte elefanţi se legănau.....
S-a dus dracu` sugestia mea de Quest. :)
))
Vorbele mele sunt ca nişte arme , rup capete , ţine-te bine de bare , lovesc şi mai tare !

User avatar
oMirel
Posts: 83

Re: Quest Staff online

Post by oMirel » Sat Feb 07, 2015 8:13 pm

Mneh , degeaba ca s-asa ne uitam doar noi pe aici =)) .
Image

Locked