Quest Staff online

Vino cu o sugestie si noi o vom lua in calcul daca merita!
User avatar
WaLLy
Posts: 165

Re: Quest Staff online

Post by WaLLy » Sat Feb 07, 2015 7:24 pm

Ia zi mă Raichu , pe cine am pupat eu ? Tu vorbeşti mai mult şi mult mai prost decât sus`numita, lasă arfele de pubertate la alţii , o arzi prea aiurea , când dă cnv anunţ [STAF]X online , hop mesaju` la voi "fratele/sora mea , te iubesc , te pup" chestia e că , sunt zeci de persoane ca tine care ajung doar la salubritate publică poate nici acolo , ştii cât mă mişcă comentariul tău? N`ai idee , m`ai că`mi sare ADN`ul pe tine prietene.;)
Vorbele mele sunt ca nişte arme , rup capete , ţine-te bine de bare , lovesc şi mai tare !

User avatar
oSurv1vaL
Posts: 246

Re: Quest Staff online

Post by oSurv1vaL » Sat Feb 07, 2015 7:27 pm

Nu imi pasa , cat "iti sare " , dar stiu toti ca asta e adevaru , degeaba negii pana si Bia o zis ca ai 2 fete , toti spun asta te dai bine pe langa cineva , doar cand vrei ceva . As spune multe , in momentu de fata de mi ca se supara alti , nu te mai da smardoi , ca esti un simplu prichindel , cu arfe in tastatura , stii sa scri si te iei de orcine , invidia e mare ;) , ce sa-i faci , asta e ;* mai usor ofricatule sa nu mori dracu <3 .
Image

User avatar
Perf
Posts: 71

Re: Quest Staff online

Post by Perf » Sat Feb 07, 2015 7:28 pm

oSurv1vaL wrote:Ana , ti-e ce nu iti convine , pupi si tu lumea , ca toti pupincuristi , hai du-te mai suge si tu ceva , mai copiaza pe cineva , ca sa ajungi si tu vedeta :*.
Dragul meu, Robi!
Eu nu pup în cur, pentru GRAD, aşa cum fac alţii, nu dau nume.
A fost doar un "avertisment" cum s-ar spune.
Pentru că, din punctul meu de vedere comentariu tău adresat acestui topic este inutil, şi te rog, pe viitor nu mai face din tânţar armăsar.
O zi plăcută!


Thank you!;3
Image
→ '' #Monoton, simţ uşor, dezinvolt. Un copil pierdut sau mort.
Într-o lume psihopată, dereglată, înnecată.
Într-o artă fără pată, dar la capăt colorată! '' ♥

User avatar
WaLLy
Posts: 165

Re: Quest Staff online

Post by WaLLy » Sat Feb 07, 2015 7:30 pm

Ştiam c`o să te spargi să te remarci , dar ar trebuii să o faci invăţând să scrii , coşmaru` meu e să vorbesc cu analfabeţi ca voi , pt. mine doar UN JOC. Râzi ca Hannah Montana când mă cert cu cnv. ca să te bagi şi tu`nseamnă , mă doare`n Paisprezece de voi lătrăi mici , sunteti la fel , cine mă ştie , ştie cât duc şi câte pot face dacă`mi pun capu` , sunt misogin , nu`mi pasă , o dai aşa aiurea de parca ai fi important , iar vouă rebelilor vă dedic singurul muşchi care`mi creşte fără să mă duc la sală ! :*
Vorbele mele sunt ca nişte arme , rup capete , ţine-te bine de bare , lovesc şi mai tare !

User avatar
oSurv1vaL
Posts: 246

Re: Quest Staff online

Post by oSurv1vaL » Sat Feb 07, 2015 7:34 pm

Singura problema o ai tu , tu vezi ce scrii ma ?=))) Te iei de prieteni mei , ma iau de tine , Comprende ? Si tu te bagi ca o.b in cetarna , dar ce vorbesti tu frate , esti smecher cu "inteligenta ta" sunt convins , da iti creste muschiu ...as zice , dar as lua iara ban ip , iti creste ca de la atata laba...nu ma mira vere ;* Eu nu inteleg ce ai cu Adinna fratioare ? Ce ai oftica asa mare pe ea ? ti-e ciuda ?:)) a da stai ca iti e ..Imi pare rau pentru unu ca tine , bafta la "inteligenta ta"=))) buna gluma cu inteligenta...te rog sa nu o mai faci bine ?:3
Image

User avatar
WaLLy
Posts: 165

Re: Quest Staff online

Post by WaLLy » Sat Feb 07, 2015 7:36 pm

Dacă nu vrei cu dedicaţie , îmi iau prietenii şi cântăm asta !!!


https://www.youtube.com/watch?v=0N_3sS0rTCo
Last edited by WaLLy on Sat Feb 07, 2015 7:36 pm, edited 1 time in total.
Vorbele mele sunt ca nişte arme , rup capete , ţine-te bine de bare , lovesc şi mai tare !

User avatar
Perf
Posts: 71

Re: Quest Staff online

Post by Perf » Sat Feb 07, 2015 7:36 pm

Wally, gata..
Nu te mai stresa, oricum nu ai pentru ce.
Nu ai voie să zici sau să faci nimic că toţi îţi sar în cap.
Oameeniloor, e o ţară liberăă! :lol: :lol:
Image
→ '' #Monoton, simţ uşor, dezinvolt. Un copil pierdut sau mort.
Într-o lume psihopată, dereglată, înnecată.
Într-o artă fără pată, dar la capăt colorată! '' ♥

User avatar
WaLLy
Posts: 165

Re: Quest Staff online

Post by WaLLy » Sat Feb 07, 2015 7:38 pm

Aţi ieşit din anonimat băi "popularilor" doar când v-am băgat in seamă , aţi ajuns vedete că "v-aţi luat" voi chipurile de mine , voi incepeţi eu termin.

"Răzbunarea e arma prostului , dar prost e cel ce nu se răzbună" , fie vb. între noi , sunt cel mai "prost" la capitolu` ăsta !!!

"Un elefant se legăna , pe o pânză de păianjen şi pt că pânza nu s-a rupt , a mai chema tun elefant... " <3
Vorbele mele sunt ca nişte arme , rup capete , ţine-te bine de bare , lovesc şi mai tare !

User avatar
Perf
Posts: 71

Re: Quest Staff online

Post by Perf » Sat Feb 07, 2015 7:40 pm

"Doi elefanţii, se legănau, pe o pânză de păianje, şi pentru că, nu se rupea, a mai chemat un elefant.." <3
Last edited by Perf on Sat Feb 07, 2015 7:42 pm, edited 1 time in total.
Image
→ '' #Monoton, simţ uşor, dezinvolt. Un copil pierdut sau mort.
Într-o lume psihopată, dereglată, înnecată.
Într-o artă fără pată, dar la capăt colorată! '' ♥

User avatar
oSurv1vaL
Posts: 246

Re: Quest Staff online

Post by oSurv1vaL » Sat Feb 07, 2015 7:41 pm

Daca nu ma cunosti mai bine taci , mai bine ti-ai vedea de jocu tau , nu am chef sa incep iara , doar pentru tine ;* . Cine ma cunoaste pe mine , ma cunoaste , si cand m-am suparat , pai frate ai face bine ,sa decolezi :*
Image

Locked