Sugestie. ;3

Vino cu o sugestie si noi o vom lua in calcul daca merita!
User avatar
oMirel
Posts: 83

Re: Sugestie. ;3

Post by oMirel » Mon Feb 02, 2015 2:54 am

PRO, noi donam 60 de lei pentru o armura 150% , iar altii primesc pe 'degeaba' .
Image

User avatar
[VIP]Geo
Posts: 896
Location: DnB
Contact:

Re: Sugestie. ;3

Post by [VIP]Geo » Mon Feb 02, 2015 12:00 pm

A fost sters acel event si poate o sa se tina cont si de asta . Din partea mea ai Pro , pentru ca eu consider ca ar fi mai bine asa , fara limita . Pentru ca altii doneaza 60 lei pentru armura 150% , iar pentru 15 reclame nu prea e convenabil , fiindca toti pot face 15 reclame . Fiecare sa faca cat de multe reclame poate .
Image

User avatar
[VIP]Adinna
Posts: 5597
Location: » la dracu la Mereni
Contact:

Re: Sugestie. ;3

Post by [VIP]Adinna » Mon Feb 02, 2015 12:59 pm

Îmi pare rău să vă anunţ că eventul a fost refăcut !
Şi nu văd care e problema , premiile nu sunt stabilite de mine , asta 1 la mână .

Treaba voastră ce credeţi , ce faceţi , dar totuşi , învăţaţi-vă să apreciaţi munca unui om , nu să vă băgaţi repede :) .
Image

User avatar
oSurv1vaL
Posts: 246

Re: Sugestie. ;3

Post by oSurv1vaL » Mon Feb 02, 2015 1:40 pm

Pai si daca 100 de Pleyeri fac reclama pe 15 metine diferite ce faci , le dai 1 armura 150 de fiecare ?:o Ca totusi nu ar fii corect pentru alti , se intreaba asa "Adica ala o facut ca mine reclama pe 15 metine , si o primit armura 150 si eu am facut tot asa , dar de ce nu am primit " Pai no ;o3 .Mai corecta e propunerea lu Bella , Pro .
Image

User avatar
[VIP]Seba.
Posts: 275
Contact:

Re: Sugestie. ;3

Post by [VIP]Seba. » Mon Feb 02, 2015 2:39 pm

PRO! :)
Image
Image
Image

[Lady]Bia

Re: Sugestie. ;3

Post by [Lady]Bia » Mon Feb 02, 2015 4:23 pm

Pro ! [Cei care ştiu, ştiu de ce am dat pro ! ]

User avatar
WaLLy
Posts: 165

Re: Sugestie. ;3

Post by WaLLy » Mon Feb 02, 2015 10:35 pm

Big Up Bella , Coach te susţine !
Cea mai mare prostie , mod 150 , sunt mulţi care pot face 15 reclame, iar modul va ajunge celui care face cel mai "bun mozol anal" Adinei NU e corect faţă de restul playerilor care`n incearcă , ideea ar fi fară limită , cât mai multe.
Dar nici fără limită n-ar fi bine , unii nedonatori pot face moduri aşa , cât de corect ar fi ?

Bella for president !!!
Vorbele mele sunt ca nişte arme , rup capete , ţine-te bine de bare , lovesc şi mai tare !

User avatar
[VIP]Geo
Posts: 896
Location: DnB
Contact:

Re: Sugestie. ;3

Post by [VIP]Geo » Mon Feb 02, 2015 10:40 pm

[MOD]Bella ❤ wrote:Mai aruncă o privire Geo,că eventul l-a postat din nou . :lol: :lol:
Stiu , am vazut Bella =]

[DIVA]Bia wrote:Pro ! [Cei care ştiu, ştiu de ce am dat pro ! ]
I know .
Image

User avatar
Perf
Posts: 71

Re: Sugestie. ;3

Post by Perf » Fri Feb 06, 2015 11:57 pm

PRO!
Nu ştiu despre voi, dar Bella are dreptate.
15 reclame doar? Nu vii se cam pare puţin? Ţinând cont că pe acest servăr au fost cândva peste 1000 da playeri?
Eu zic să vă gândiţi puţin înainte de a face evente . . :roll: :!:

Respect Bella! 8-)


Thank you!;3
Image
→ '' #Monoton, simţ uşor, dezinvolt. Un copil pierdut sau mort.
Într-o lume psihopată, dereglată, înnecată.
Într-o artă fără pată, dar la capăt colorată! '' ♥

User avatar
WaLLy
Posts: 165

Re: Sugestie. ;3

Post by WaLLy » Sat Feb 07, 2015 12:00 am

Perf , bine ai punctat , a avut 1000. Majoritatea se lasă şi din cauza staff`ului , cum ai putea juca cu cineva care nu are habar despre ceea ce face ? 95%din membrii staff`ului ,JOS PĂLĂRIA , dar sunt restul de 5% care sunt pe lânga total.

Pân` atunci Bella for president !!!
Vorbele mele sunt ca nişte arme , rup capete , ţine-te bine de bare , lovesc şi mai tare !

Locked

Return to “Sugestii si Sfaturi - Suggestions and Advices”