Sugestie . PĂRERI !

Vino cu o sugestie si noi o vom lua in calcul daca merita!
[VIP]Nyght
Posts: 66
Location: Mangalia.
Contact:

Re: Sugestie . PĂRERI !

Post by [VIP]Nyght » Sat Oct 18, 2014 3:01 pm

Eu dau kick doar la playeri de pe margine,nu-mi pasa cine copiaza de asta se ocupa [SGA]/[SGM].Nu am fost prezent la acel ox,deci nu ti-am dat eu.
Image

Image

User avatar
[VIP]Sophieee
Posts: 3380
Location: → untouchable ←
Contact:

Re: Sugestie . PĂRERI !

Post by [VIP]Sophieee » Sat Oct 18, 2014 3:05 pm

[VIP]Nyght wrote:Eu dau kick doar la playeri de pe margine,nu-mi pasa cine copiaza de asta se ocupa [SGA]/[SGM].Nu am fost prezent la acel ox,deci nu ti-am dat eu.

Se ştie cine a dat kick , nu trebuia să mai spui asta .
Şi în legătură cu ideea Adinei ,
Image
Passe, passe, passera, la dernière restera

xh3lldown123
Posts: 17
Contact:

Re: Sugestie . PĂRERI !

Post by xh3lldown123 » Sat Oct 18, 2014 9:55 pm

PRO
Image

User avatar
[GM]SilenT
Posts: 1635

Re: Sugestie . PĂRERI !

Post by [GM]SilenT » Sat Oct 18, 2014 11:29 pm

[MOD]Adinna wrote:Nu cred că sunt singura care s-a săturat să primească kick . La OX , scrie clar în regulamentul VIP că trebuie să dea kick PLAYERILOR DE PE MARGINE . ORI , EI DE CE DAU PLAYERILOR DIN INTERIOR , PE DEASUPRA ŞI DEGEABA ?
Să luam un caz particular , petrecut astăzi . La OX-ul lui [SGM]Ştefan , A ZIS CLAR CA VIP SĂ NU DEA KICK ŞI CĂ PLAYERII AVEAU VOIE SĂ FENTEZE . BUN . ATUNCI DE CE DAU VIP KICK ? PROPUN CA DE ACUM , DACĂ VIP SAU TOŢI ÎN AFARĂ DE CINE FACE OX-UL MAI DAU VREUN KICK ( desigur , dacă organizatorul spune SĂ NU DEA ) ŞI EXISTĂ DOVADĂ , ASTA ÎNSEMNÂND FILMARE + VERIFICAREA COMENZILOR , la a 2a abatere propun suspendarea pe o perioadă mai lungă a comenzii de kick !
[VIP]-i nu au voie de regula sa dea kick la ox la cei din interior, decat la cei de pe margine . Dar vad ca unii VIPI nu respecta asta .
Image

User avatar
liviu3d
Posts: 161

Re: Sugestie . PĂRERI !

Post by liviu3d » Sun Oct 19, 2014 3:23 pm

Image :!:
În viaţă trebuie să fii deştept 5 minute!
Image
Image

Twitch
Posts: 4

Re: Sugestie . PĂRERI !

Post by Twitch » Sun Oct 19, 2014 5:34 pm

Pro !
Image

User avatar
多发Şefu La Bani 多发
Posts: 43
Location: 现成上他一

Re: Sugestie . PĂRERI !

Post by 多发Şefu La Bani 多发 » Sun Oct 19, 2014 7:39 pm

PRO
Image

[Lady]Bia

Re: Sugestie . PĂRERI !

Post by [Lady]Bia » Mon Oct 20, 2014 9:26 pm

Da Adina, ar fi o chestie.
Dar legat de fiecare VIP/MOD in parte care a primit kick de pe player si au venit de pe VIP/MOD si au facut scandal la OX-u' nostru, deranjand 'derularea' eventului, si bineinteles, scandal in fata playerilor, ar trebuii sa fie si ei sanctionati, nu ?
Adica, cum voi nu aveti vina ca ati primit kick, nici noi nu avem vina ca veniti si faceti scandal la eventul nostru .
Din punctul meu de vedere, daca bati intr-o parte, tine sa bati si in cealalta .

Demonique.
Posts: 1

Re: Sugestie . PĂRERI !

Post by Demonique. » Tue Oct 21, 2014 12:34 pm

Pro .
Image

tigrul123
Posts: 11

Re: Sugestie . PĂRERI !

Post by tigrul123 » Tue Oct 21, 2014 5:45 pm

Pro

Locked