Subiect .

Vino cu o sugestie si noi o vom lua in calcul daca merita!
MarioPlay
Posts: 24

Re: Subiect .

Post by MarioPlay » Thu Oct 16, 2014 8:42 pm

oMiha sunt capabil sa judec doar este parerea mea,ba sunt in stare daca imi iau din nou [VIP],nu vreau sa tac numi zice mie nimeni,mai ales tu.Ce sa mai fac pe servar daca sunt numai lingusitori.Comentariul tau este inutil la fel ca si topicul care oricum nu va fi loat in serios de [Owner]Fifty(Bogdan).

User avatar
[VIP]Sophieee
Posts: 3380
Location: → untouchable ←
Contact:

Re: Subiect .

Post by [VIP]Sophieee » Fri Oct 17, 2014 11:02 am


Comentariul meu este inutil ? =)))
Uită-te la TOATE comentariile pe care le-ai făcut tu pe acest forum , şi mai vorbim . Comentariul meu nu e inutil , şi să-ţi spun şi de ce , pe lângă faptul că am spus că nu eşti în stare să judeci , am vrut să îţi atrag atenţia şi asupra subiectului topicului . Da' se vede că tu eşti aici doar pentru a comenta de alţii , crezându-te superior .
Dacă tu o să mori fericit crezând că eşti mai bun , mori odată ! :lol:
Passe, passe, passera, la dernière restera

MarioPlay
Posts: 24

Re: Subiect .

Post by MarioPlay » Fri Oct 17, 2014 5:14 pm

Imperfecşăn wrote:
Comentariul meu este inutil ? =)))
Uită-te la TOATE comentariile pe care le-ai făcut tu pe acest forum , şi mai vorbim . Comentariul meu nu e inutil , şi să-ţi spun şi de ce , pe lângă faptul că am spus că nu eşti în stare să judeci , am vrut să îţi atrag atenţia şi asupra subiectului topicului . Da' se vede că tu eşti aici doar pentru a comenta de alţii , crezându-te superior .
Dacă tu o să mori fericit crezând că eşti mai bun , mori odată ! :lol:
De ce sa ma uit,am comentat unde trebuie si cat trebuie.Da comentariul tau nu e inutil e facut doar ca sa faci cat mai multe posturi si sa iei grad pe forum,judec destul de bine spre diferenta de.... ce mai atras atentia asupra topicului n-am ce zice dupa comentariu.Nu sunt aici pentru a comenta pe alti sunt aici pentru ami spune parere despe cei cu gradul [MOD],daca tu te-ai bagat in seama asta e partea a doua,daca as fi superior mas crede Aidnna.
Da sunt bun,Mario nu moare niciodata. :D :D :D

MarioPlay
Posts: 24

Re: Subiect .

Post by MarioPlay » Fri Oct 17, 2014 5:30 pm

[MOD]Adinna wrote:Miha, lasă-l. La fel ca toţi, cu absolut nimic mai special, judecă după auzite şi din cauza frustrării. Când apar astfel de pârliţi, tre' să te dai la o parte, nu sta în calea lor. Nu te deranja. :lol: . Fiecare cu părerea lui.
Da sunt special spre diferenta de alti,iti multumesc ca mai facut "frustrat/parlit" continua tot asa si o sa devi [MISS]/[DIVA] la sfantul asteapta,date la o parte,vezi sa nu te impiedici,drumul e alunecos. :lol: :lol: :lol:

Topic inutil T/C.

User avatar
[VIP]Sophieee
Posts: 3380
Location: → untouchable ←
Contact:

Re: Subiect .

Post by [VIP]Sophieee » Fri Oct 17, 2014 8:23 pm


Nu mai bine vorbim noi în pm ? ;o3
oMiha , boss .
Passe, passe, passera, la dernière restera

Se ştie.
Posts: 51

Re: Subiect .

Post by Se ştie. » Fri Oct 17, 2014 10:46 pm

Pro, mai ales avem o divă de tot rahatu'. :lol: :lol:
Image
Prietenii falşi sunt la fel ca umbrele noastre. Stau aproape de noi atunci când suntem în lumina soarelui şi ne părăsesc de îndată ce păşim în întuneric.

MarioPlay
Posts: 24

Re: Subiect .

Post by MarioPlay » Sat Oct 18, 2014 3:00 am

Da sunt destept iau toate vitaminele,stau in lumina uni bec economic. :lol: .Felicitari am descoperit si noi regulamentul bravo,chad-ul sa creat fiinca continui ,eu unu raspund la fiecare comentariu care imi este adresat,daca eram "frustreat" puneam un print cum ai facut si faceam pe alti "frustrati",bunul simt a disparut de mult pe servar decand persoane cam ca tine au distrus comunitatea cu superiritatea lor,capul meu nu e mare,e potrivit.Cartea nu o judeci o citesti,si nu o judec dupa auzite o judec pentru fapte.Ba mai vazut,ma ai si in lista. Ma uit pe forum de 2-3 ori pe zi,in joc te vad mai mult seara ,foate rar in timpul zilei.Te-ai gandit de 2 ori inainte sa-mi raspunzi ? Vrei porumbei iti aduc din parc zi culoarea. :lol: Regulamentul il stiu e trecut negru pe alb s-au cu ce culoare e scris,eu iti recomand sa iesi pe afara si sa iei o gura de aer.Dovada nu e concreata,si nu o sa dovedesti nimic cu ea.
Un sfat daca ereai desteapta,nu comentai la topic si il lasai asa,dar ma rog,focul arde.

User avatar
[VIP]Sophieee
Posts: 3380
Location: → untouchable ←
Contact:

Re: Subiect .

Post by [VIP]Sophieee » Sat Oct 18, 2014 10:38 am

MarioPlay wrote:Da sunt destept iau toate vitaminele,stau in lumina uni bec economic. :lol: .Felicitari am descoperit si noi regulamentul bravo,chad-ul sa creat fiinca continui ,eu unu raspund la fiecare comentariu care imi este adresat,daca eram "frustreat" puneam un print cum ai facut si faceam pe alti "frustrati",bunul simt a disparut de mult pe servar decand persoane cam ca tine au distrus comunitatea cu superiritatea lor,capul meu nu e mare,e potrivit.Cartea nu o judeci o citesti,si nu o judec dupa auzite o judec pentru fapte.Ba mai vazut,ma ai si in lista. Ma uit pe forum de 2-3 ori pe zi,in joc te vad mai mult seara ,foate rar in timpul zilei.Te-ai gandit de 2 ori inainte sa-mi raspunzi ? Vrei porumbei iti aduc din parc zi culoarea. :lol: Regulamentul il stiu e trecut negru pe alb s-au cu ce culoare e scris,eu iti recomand sa iesi pe afara si sa iei o gura de aer.Dovada nu e concreata,si nu o sa dovedesti nimic cu ea.
Un sfat daca ereai desteapta,nu comentai la topic si il lasai asa,dar ma rog,focul arde.

Nu te mai crede tu inteligent , şi hai să discutăm pe joc , nu să facem chat pe metin , şi mai vedem. ;o3
Passe, passe, passera, la dernière restera

MarioPlay
Posts: 24

Re: Subiect .

Post by MarioPlay » Sat Oct 18, 2014 2:38 pm

Ca sa va raspund la amandoua oMiha ar fi frumos sa-mi si raspunzi cand iti dau pm ti-am dat cu numele MarioJoaca.

Am facut aceleasi greseli ca si tine,nu am argumentat doar ti-am raspuns la comentariu.Intri foate rar dimineata,dupamiaza la fel ca si de dimineata,esti on fiecare seara cand este vreun [ADM] on.Este o tara libera fiecare are parerile lui,daia sa inventat forumul.Nu e nevoie sa-ti cunosc fata in fata deja mi-am dat seama cum esti din pm si dupa exprimarea pe forum.Alexandra si Bogdan sunt administratori de servar treaba lor este intretinere a servarului nu discutia noastra.Bunul simt a disparut de mult de cand continui cu comentarile.Nimeni nu se crede destept isi dau cu parerea si comenteaza la adresa altora care se cred mai mari ca alti.Daca nu aveam creier nu iti scriam.Si cam ce-ar avea de aface bunul-simt in metin.Da am dreptate ca te-ai milogit si nu este numai parerea mea.Nu ai inca 2 luni de cand ai gradul.Poti sa ai [VIP] si decand sa deschis servarul daca nu faci nimic cu el degaba.Nu am nici o garantie daca te-ai ca joci de atata timp.Daca nu vroia sa ne certam de ce ai deschideai subiectul ?Nu zici de alti le faci raport si il pui pe forum la "Raportare player".

Uite ceti propun,nu mai te crede superiora,si lasi mai moale cu raportarile si facem pace, ok ?

[VIP]Nyght
Posts: 66
Location: Mangalia.
Contact:

Re: Subiect .

Post by [VIP]Nyght » Sat Oct 18, 2014 2:53 pm

Pro.

P.S Terminati cu cearta,da-ti mana si faceti pace.
Image

Image

Locked