Subiect .

Vino cu o sugestie si noi o vom lua in calcul daca merita!
Hector
Posts: 55

Subiect .

Post by Hector » Tue Oct 14, 2014 7:32 pm

Ce-ar fi să fie ca altă dată ?! Adică să fie maxim 3-4 [SGA] , 1 [SGM] şi-un [MOD] care să ajute serverul . Acum orice prost are câte un [VIP] (fără supărare ) , [SGA] , [SGM] şi mai ales [MOD] .. cum alegeţi voi [MOD]-urile ? Se ia up pe ochi frumoşi ?


Să nu fac alt topic .

Am înţeles că se va pune alt client . Când va fi ?

User avatar
[VIP]Sophieee
Posts: 3380
Location: → untouchable ←
Contact:

Re: Subiect .

Post by [VIP]Sophieee » Tue Oct 14, 2014 10:01 pm


Simplu , răspunsu' clar
Image
Passe, passe, passera, la dernière restera

MarioPlay
Posts: 24

Re: Subiect .

Post by MarioPlay » Tue Oct 14, 2014 11:16 pm

Contra.

dragutzu2003
Posts: 52

Re: Subiect .

Post by dragutzu2003 » Tue Oct 14, 2014 11:46 pm

Ai un mare Pro
Acum 3 sferturi din playeri au vip ...

MarioPlay
Posts: 24

Re: Subiect .

Post by MarioPlay » Wed Oct 15, 2014 4:57 pm

Adinna,si tu ai primit gradul in mod abuziv.Nu te-am vazut deloc facand ceva pentru servar si joc de 1 an si cateva luni,tu si inca 2 cu gradul [MOD].

[MOD]Mistic

Re: Subiect .

Post by [MOD]Mistic » Wed Oct 15, 2014 9:54 pm

[MOD] se dă pentru multă activitate ... care activitate că din toți cei cu acest grad pe server decat 2 știu că au făcut ceva pentru server ..
V5 apare curând :)
PRO

[MOD]Mistic

Re: Subiect .

Post by [MOD]Mistic » Thu Oct 16, 2014 1:20 pm

[MOD]Adinna wrote:Nenea MarioPlay sau cum te-o chema. Ok, înţeleg, e părerea ta. Dar nu crezi că e cam deplasat să comentezi aşa doar pentru că mi-am exprimat şi eu opinia ? Am avut VIP timp de 1 an, joc de 3 ani pe serveru' ăsta. Aşa că, te rog.
De 3 ani zici , și cum de te-am cunoscut abia anul trecut ? :)))) Sa fim seriosi Adina , nu esti de 3 ani aici :)

User avatar
liviu3d
Posts: 161

Re: Subiect .

Post by liviu3d » Thu Oct 16, 2014 3:56 pm

Image :) :arrow: :arrow: :|
În viaţă trebuie să fii deştept 5 minute!
Image
Image

MarioPlay
Posts: 24

Re: Subiect .

Post by MarioPlay » Thu Oct 16, 2014 5:36 pm

[MOD]Adinna wrote:Nenea MarioPlay sau cum te-o chema. Ok, înţeleg, e părerea ta. Dar nu crezi că e cam deplasat să comentezi aşa doar pentru că mi-am exprimat şi eu opinia ? Am avut VIP timp de 1 an, joc de 3 ani pe serveru' ăsta. Aşa că, te rog.
Da ma cheama MarioPlay.Cine tear crede ca joci de 3 ani,mai lasa minciunile si daca ai VIP de un an cum de esti activa doar acum ca ai [MOD] ?

User avatar
[VIP]Sophieee
Posts: 3380
Location: → untouchable ←
Contact:

Re: Subiect .

Post by [VIP]Sophieee » Thu Oct 16, 2014 8:04 pm

MarioPlay wrote:
[MOD]Adinna wrote:Nenea MarioPlay sau cum te-o chema. Ok, înţeleg, e părerea ta. Dar nu crezi că e cam deplasat să comentezi aşa doar pentru că mi-am exprimat şi eu opinia ? Am avut VIP timp de 1 an, joc de 3 ani pe serveru' ăsta. Aşa că, te rog.
Da ma cheama MarioPlay.Cine tear crede ca joci de 3 ani,mai lasa minciunile si daca ai VIP de un an cum de esti activa doar acum ca ai [MOD] ?

Domnu' , nu cred că eşti tu capabil să o judeci . Având în vedere că nu eşti în stare să iei [MOD] , taci ! Nu mai comenta , şi fă tu ceva pentru server , poţi ? Nu , aşa căăăă ... mesaje inutile .
Passe, passe, passera, la dernière restera

Locked