[EVENT]Jocurile lui Harang

Vino cu o sugestie si noi o vom lua in calcul daca merita!
Locked
User avatar
[VIP]Sophieee
Posts: 3380
Location: → untouchable ←
Contact:

[EVENT]Jocurile lui Harang

Post by [VIP]Sophieee » Thu Mar 26, 2015 9:27 pm

Image
** Eventul se va desfăşura pe parcursul a mai multe zile, în care vor avea loc jocuri diferite. **
De fiecare dată când o întâlnim,Harang ne întâmpină cu aceeaşi privire senină şi aceeaşi poveste : "Îl aştept pe Taurean.În mare parte ne jucăm împreună dar şi luptăm." . Dar se pare că Taurean nu mai vine , aşa că , de ce să nu ne jucăm noi cu Harang? Sunt o mulţime de jocuri pe care aceasta le preferă :
1 . Pititea - Harang se va ascunde într-o mapă , iar noi , cu ajutorul indiciilor o vom găsi . Este o rundă foarte simplă,oricine poate câştiga aşa că propun să se ţină 3 runde , 2 zile , adică 6 câştigători .
2 . Lupte - se poate organiza după pititea sau altă rundă , se vor înscrie 3 perechi a câte x playeri , fie mod , fie nemod .
3 . Poezii - fiecare va face câte o poezie despre jocuri , dar şi despre lupte .
4 . Vrăji - la fel , va trebi să facem o vrajă despre jocuri , lupte ; se pot cere şi materiale care să fie conţinute în *vrajă*
5 . Poze - se vor face poze în care va fi evidenţiat fie un joc , fie o luptă ; în principal pe acest lucru se vor baza jocurile lui Harang ; iar ca să vă faceţi o idee :
Image

Image

Image

Practic,am adunat nişte idei de evente şi le-am dat o temă anume.Nu este ceva ieşit din comun,dar nu au mai fost puse toate la un loc până acum şi nu cred că ar fi rău.
Passe, passe, passera, la dernière restera

User avatar
[VIP]Adinna
Posts: 5597
Location: » la dracu la Mereni
Contact:

Re: [EVENT]Jocurile lui Harang

Post by [VIP]Adinna » Thu Mar 26, 2015 9:47 pm

Acele '' jocuri '' au fost făcute în foarte multe evente !
Mulţumim de sugestie !
T/C !
Image

Locked

Return to “Sugestii si Sfaturi - Suggestions and Advices”